Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Spotkanie z Posłanką na Sejm RP Marią Małgorzatą Janyską w Czarnkowie - 31.10.2023

20 października 2023 r. w Czarnkowie odbyło się spotkanie informacyjno-szkoleniowe z Prezesami i Przewodniczącymi Komisji Rewizyjnych ROD z Czarnkowa, Trzcianki, Krzyża Wlkp. i Wronek. Na zaproszenie Prezesa Okręgu PZD w Pile w spotkaniu uczestniczyli posłanka na Sejm RP Maria Małgorzata Janyska i Przewodniczący Rady Powiatu w Czarnkowie Wiesław Maszewski.

Zaproszonych gości poinformowano o zmianach wprowadzonych w ustawie z dnia 7 lipca 2023 r. o zmianie ustawy i zagospodarowaniu przestrzennym oraz niektórych innych ustaw oraz zagrożeniach dla ROD wynikających z projektu rozporządzenia Ministerstwa Rozwoju i Technologii. Przybyłych zapoznano ze stanowiskiem Krajowej Rady PZD z dnia 20 października 2023 r. w sprawie projektu rozporządzenia. Posłanka M. Janyska oświadczyła, że zasygnalizowany problem przedstawi na posiedzeniu klubu.

Posłance elektce Marii Małgorzacie Janysce pogratulowano ponownego wyboru do Sejmu oraz podziękowano za dotychczasową współpracę na rzecz działkowców i naszego stowarzyszenia.

 

AK

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.