Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Szkolenie kandydatów na Społecznego Instruktora Ogrodowego we Wrocławiu - 10.10.2023

W dniach 28 - 29 września 2023 roku w Okręgowym Domu Działkowca przy ul. Starogroblowej 4 we Wrocławiu odbył się dwudniowy cykl szkoleń dla kandydatów na społecznego instruktora ogrodowego.

Na wstępie głos zabrał Prezes Okręgowego Zarządu Polskiego Związku Działkowców we Wrocławiu Pan mgr Janusz Moszkowski, który zwrócił uwagę na najważniejsze cele i zadania społecznych instruktorów ogrodowych. Następnie wykład poprowadziła Pani dr inż. Ewelina Gudarowska, którego tematyką było: „Uprawa roślin sadowniczych na działce. Prawidłowe cięcie i formowanie drzew.”

W drugim dniu szkolenia wykład poprowadziła  Pani dr inż. Cecylia Uklańska- Pusz. Tematyką szkolenia było: „Prawidłowe nawożenie roślin ogrodniczych na działce”.

W szkoleniu uczestniczyło 45 osób.

Instruktorzy czynnie uczestniczyli w wykładzie zadając liczne pytania.

Na zakończenie każdy z kandydatów otrzymał legitymację społecznego instruktora ogrodowego, zaświadczenie ukończenia dwudniowego kursu oraz pakiet kalendarzy i broszur ogrodniczych, które z pewnością będą przydatne w samokształceniu i poszerzaniu wiedzy.

Nowym ogrodowym instruktorom społecznej służby instruktorskiej życzymy wielu sukcesów w społecznej pracy na rzecz udoskonalania i upiększania ogrodów działkowych!!!

 

St. Instruktor ds. Oświaty ogrodniczej

OZ PZD Wrocław

mgr inż. Anna Melska

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.