Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Działkowe pożegnanie lata w ROD „Czerniaków” w Warszawie - 06.10.2023

W miniony weekend w ROD „Czerniaków” odbył się piknik dla działkowców pod hasłem „Pożegnanie lata”. Wydarzenie było doskonałą okazją do podsumowania tegorocznego sezonu, rozmów przy kiełbaskach, żurku i pysznym słodkim poczęstunku przyniesionym przez działkowców. Gościem imprezy był Pan Krzysztof Skolimowski – Zastępca Burmistrza Dzielnicy Mokotów oraz Pan Grzegorz Buklad – Prezes komisarycznego OZM PZD.

Nawet kapryśna pogoda nie popsuła humoru działkowcom a warto było przyjść, bo uczestnicy mogli bezpłatnie zbadać sobie poziom cukru oraz ciśnienie, a także skorzystać z pysznego poczęstunku.

Przygotowano także atrakcje dla dzieci – balony i watę cukrową. Prezeska Ogrodu Małgorzata Tępińska-Bełza podziękowała działkowcom za obecność i przyniesione ciasta oraz przetwory, a Pani Regina Nowakowska, działkowiczka z ROD „Czerniaków” zaprezentowała kilka swoich wspaniałych prac malarskich oraz literackich.

W czasie wspólnych rozmów podkreślano, że ROD-y pełnią istotną rolę dla miasta i choć uwagi do projektu Studium zostały złożone, to działkowcy są czujni i mają nadzieję, że wszelkie obietnice zostaną zrealizowane. Czekają więc wspólnie na finalne brzmienie rozporządzeń do ustawy o planie ogólnym.

Zarząd ROD „Czerniaków”

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.