Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Dzień działkowca w ROD "Polana" w Szczecinie - 19.09.2023

W sobotę 09.09.2023r. odbyła się uroczystość „Dzień Działkowca 2023” w ROD „POLANA” w Szczecinie.

Prezes Wacława Wiśniewska powitała gościa z ramienia PZD Okręgu w Szczecinie – Dyrektora Pana Tomasza Olkuskiego oraz wszystkich działkowców ich rodzin i gości.

Prezes omówiła sytuację Związku oraz aktualne sprawy ogrodu.

Następnie prezes podziękowała za współpracę członkom Zarządu, Komisji Rewizyjnej, Komisji Problemowej i gospodarzom sektorów.

 

Podkreśliła również, że jest w naszym ogrodzie grupa ludzi, którzy bardzo angażują się w sprawy całego ogrodu i w tym miejscu prezes podziękowała wszystkim działkowcom za pracę, trud przyczyniając się w ten sposób do rozwoju i upiększania ogrodu. 

Działkowcom najbardziej dbającym o wygląd działek oraz angażującym się w prace dla ogrodu wręczono podziękowanie. Wyróżniono piętnaście działek dyplomami i upominkami.

Poproszono gościa P. Tomasza Olkuskiego o zabranie głosu, który omówił sytuację Związku, a także podkreślił dobrą pracę Zarządu oraz pogratulował osobom wyróżnionym.

Na zakończenie części oficjalnej prezes wszystkim obecnym złożyła najlepsze życzenia i zaprosiła do konsumpcji i zabawy przy muzyce na żywo.

Prezes Zarządu ROD "Polana"

Wacława Wiśniewska

Powrót

Copyright © 2023 Polski Związek Działkowców All rights reserved.