Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Zrealizowana kolejna inwestycja ROD Makrum w Bydgoszczy - 28.07.2023

Zrealizowana została kolejna inwestycja w ROD Makrum. Projekt złożony przez zarząd na wiosnę 2022 r. został pozytywnie rozpatrzony. Pod koniec ubiegłego roku odbyło się głosowanie w którym przeszliśmy z największą ilością głosów. Dzięki staraniom zarządu w pozyskiwaniu głosów a także wielkie zaangażowanie działkowców z ROD Makrum, ROD Flaming, ROD Gajówka i innych zrzeszonych w kolegium prezesów ogrodów, projekt przeszedł do realizacji, za co wszystkim bardzo dziękujemy.

Wykonana została podbudowa oraz nowa nawierzchnia na części drogi prowadzącej od ul. Inwalidów w stronę bramy nr 4 ROD Makrum i bramy nr 3 ROD Flaming. Budżet jaki pozyskaliśmy - prawie 87 000 zł wystarczył jedynie na krótki odcinek ok40 m.

W tym roku zarząd będzie się starać o kolejne dofinansowanie z Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego na kontynuację utwardzenia tej drogi.

To już kolejna inwestycja zrealizowana w całości z budżetu miasta. Po utwardzonym parkingu (za kwotę ok. 94 000) i montażu lamp oświetlających tą uliczke (za kwotę ok 81 000) przyszedł czas na wyremontowanie jej (za kwotę ok 87 000). Dzięki temu dojazd do działek stanie się wygodniejszy i bezpieczniejszy.

 

 

 https://rodmakrum.pl/zrealizowana-kolejna-inwestycja-z-bydgoskiego-budzetu-obywatelskiego

 

 

Marcin Gąbka

ROD Makrum

Powrót

Copyright © 2023 Polski Związek Działkowców All rights reserved.