Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Za nami kolejny kiermasz ogrodniczy w Bydgoszczy - 06.06.2023

Udana, kwietniowa edycja kiermaszu ogrodniczego w Bydgoszczy stała się pretekstem do organizacji kolejnej, majowej edycji. Tym razem, nasze stoisko Okręgu PZD w Bydgoszczy odwiedziło jeszcze więcej gości. Byli to działkowcy i mieszkańcy naszego miasta i powiatu, a wśród nich bardzo dużo rodzin z dziećmi. Przygotowany przez nas specjalny kącik  małego ogrodnika przyciągnął wielu gości, małych i dużych, chętnych do wspólnego przesadzania różnokolorowych kwiatów. Tak jak w poprzedniej edycji, każdy "mały ogrodnik" mógł sam wybrać i przesadzić kwiatka, nakleić na doniczkę "firmową" naklejkę a potem zabrać roślinkę na działkę czy do domu. Jak zwykle było dużo uśmiechów, serdecznych rozmów z dziećmi i ich opiekunami.
 
 
Tuż obok kącika dla małych ogrodników działał prężnie punkt porad ogrodniczych. Nasi eksperci z dziedziny ogrodnictwa ochoczo i wyczerpująco odpowiadali na wszelkie pytania oraz rozdawali broszury PZD z dziedziny nowoczesnego ogrodnictwa i ekologii na działkach ROD. 
 
 
Dziękujemy serdecznie organizatorom kiermaszu za zaproszenie i chęć dalszej owocnej współpracy. Jednym z głównych celów PZD jest edukacja ogrodnicza i ekologiczna oraz promocja naszego Związku wśród społeczności ogrodowej i lokalnej, dlatego już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejne edycje kiermaszu w naszym mieście!
 
 
wyk. Agnieszka Bartkowska - instruktor ds. ogrodniczych PZD w Bydgoszczy

Powrót

Copyright © 2023 Polski Związek Działkowców All rights reserved.