Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

PZD objęło patronatem IV edycję Targów Home Design /Podkarpackie Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Garden Expo - 09.02.2023

W dniach 25-26 marca 2023 roku w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa odbędzie się IV edycja Targów Home Design pod patronatem PZD.

Jest to wydarzenie zrzeszające architektów, projektantów, producentów, sklepy i firmy usługowe. Podczas eventu odbędą się prezentacje produktów firm oraz konferencja. 
 
To ważna impreza branży wyposażenia wnętrz i designu, dlatego jest to obowiązkowa pozycja dla czołowych projektantów, architektów, deweloperów, restauracji i innych przestrzeni publicznych. 
 
Na targi zapraszamy wszystkich, którzy interesują się architekturą wnętrz, również hobbistycznie.
Podczas targów zostaną zaprezentowane najnowsze trendy na rynku architektury wnętrz. Będzie można również zasięgnąć rady eksperta w tej dziedzinie oraz pooglądać i zakupić designerskie produkty, które będą oferować firmy zajmujące się z wyposażeniem wnętrz, projektanci i sklepy. 
 
Prowadzone będą również panele dyskusyjne, podczas których będzie można się dowiedzieć m.in. o nowoczesnych rozwiązaniach architektonicznych związanych z aranżacją wnętrz.
 
 
 
Równolegle do tego wydarzenia w tej samej przestrzeni wystawienniczej organizowane będą Podkarpackie Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDEN EXPO. 
 
25-26 marca 2023 r to data, która w kalendarzu powinni zaznaczyć sobie wszyscy pasjonaci zieleni, florystyki i ogrodnictwa.
W tym czasie w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce odbędzie się IV edycja Podkarpackich Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Garden Expo.
 
Wydarzenie jest jednym z najpopularniejszych tego typu eventów odbywających się w regionie.
 
W ramach targów będzie można nie tylko zobaczyć bogatą ekspozycję, ale i nowości ogrodnicze konferencje i warsztaty, które w całości będą poświęcone trendom branży ogrodniczej, pielęgnacji i architekturze ogrodniczej.
 
Na targach zaprezentowane zostaną: 
• najnowsze trendy w branży ogrodniczej,
• narzędzia, maszyny i akcesoria do pielęgnacji ogrodu,
• przegląd szkółek
 
Już dzisiaj zapraszamy do udziału w towarzyszących warsztatach i konferencji. 
 
 
-----------------------
25-26 marca
G2A Arena - Centrum Wystawienniczo Kongresowe Województwa Podkarpackiego
Jasionka k. Rzeszowa

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.