Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Odbyły się zebrania Kolegiów Prezesów Zarządów ROD w rejonach działania Okręgu Toruńsko-Włocławskiego PZD - 08.12.2022

W dniach: 18 listopada br. w Grudziądzu, 23 listopada br. w Lipnie i Rypinie, 24 listopada br. w Toruniu, a także w dniu 25 listopada br. we Włocławku odbyły się zebrania Kolegiów Prezesów Zarządów ROD poszczególnych miast.
We wszystkich Kolegiach Prezesów wybrano nowe władze Kolegiów, które są odpowiedzialne za ich funkcjonowanie i koordynowanie podejmowanych działań. 
 
 
We wszystkich zebraniach uczestniczył Prezes Okręgu Toruńsko – Włocławskiego Polskiego Związku Działkowców – Piotr Gadzikowski przedstawiając sytuację społeczno – polityczną w kraju i Związku, najważniejsze sprawy dotyczące funkcjonowania Polskiego Związku Działkowców, zagadnienia dotyczące grantów z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, a także rozliczania energii elektrycznej od 2023 roku.
 
 
W trakcie wszystkich zebrań Kolegium Prezesów nie zabrakło aktywnych rozmów, wymiany doświadczeń pomiędzy Prezesami. Bardzo zauważalną była chęć pozyskiwania wiedzy i doświadczenia przez uczestników zebrania.
Aktywne funkcjonowanie i podejmowanie działań przez Kolegium Prezesów jest niezwykle istotne dla rozkwitu i niezaburzonego funkcjonowania Rodzinnych Ogrodów Działkowych. Dzięki aktywnemu działaniu Kolegiów Polski Związek Działkowców i Rodzinne Ogrody Działkowe położone na terenie miast i gmin są zauważalne na tle innych Stowarzyszeń, a także organizacji. 
 
 
Oliwia Ciechomska – insp. ds. administracyjnych OZ PZD

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.