Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Szkolenia dla nowych działkowców zakończone - 18.11.2022

W dniach 14,15,16 listopada br. odbył się ostatni cykl trzydniowego szkolenia dla nowych działkowców. W szkoleniu uczestniczyło 94 osoby, a tematyką szkoleń były: Ochrona biologiczna i chemiczna roślin na działce; Drzewa i krzewy owocowe- prawidłowa uprawa i pielęgnacja; Regulamin ROD- prawa i obowiązki działkowca; Rośliny ozdobne na działce.
 
 
Działkowcy byli żywo zainteresowani tematyką przedstawianą podczas wykładów oraz zadawali wiele pytań. Na zakończenie trzydniowego szkolenia każdy z uczestników szkolenia otrzymał świadectwo ukończenia szkolenia- które powinien przekazać do Zarządu ROD. Działkowcy otrzymali również pakiet broszur ogrodniczych: „Działka bliżej natury”; „Moda na zielone”; „Groźne choroby i szkodniki”.
 
 
Podczas wszystkich 6-ściu trzydniowych terminów szkoleń dla nowych działkowców udało nam się przeszkolić 432 osoby. Jeśli nie udało się Państwu zapisać na tegoroczne szkolenie- nic straconego! Już od stycznia 2023r. na naszej stronie internetowej, w zakładce „szkolenia” pojawi się nowy harmonogram szkoleń. Od tego momentu będzie można się zapisać pod nr telefonu: 798-697-354 w godzinach od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku.
Należy pamiętać, że brak zapisu telefonicznego wiąże się z brakiem możliwości uczestnictwa w szkoleniu, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.
 
Dziękujemy za czynne uczestnictwo w szkoleniach! Wszystkim nowym działkowcom życzymy wielu sukcesów i satysfakcji z uprawianej działki w ROD!
 
Anna Melska
St. Instruktor ds. oświaty ogrodniczej
OZ PZD Wrocław

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.