Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Wręczenie nagród Laureatce konkursu "Najpiękniejsza działka roku 2022" na posiedzeniu Okręgowego Zarządu Pomorskiego PZD w Gdańsku - 30.09.2022

W dniu 27 września br. na posiedzenie Okręgowego Zarządu Pomorskiego PZD w Gdańsku, zaproszona została Pani Teresa Błachowiak – Laureatka konkursu "Najpiękniejsza działka roku 2022", której uroczyście wręczono puchar, dyplom oraz podziękowania. Pani Teresa Błachowiak z przyczyn osobistych nie mogła uczestniczyć w Dożynkach Krajowych w dniu 24.09.2022 r., zatem w imieniu p. Egeniusza Kondrackiego - prezesa PZD, wręczenia dokonał p. Mieczysław Kamiński prezesa Okręgu Pomorskiego PZD w Gdańsku oraz p. Ryszarda Gurdiakow przedstawiciel Jednostki Krajowej PZD. Dodatkowo członkowie Okręgowego Zarządu Pomorskiego PZD w Gdańsku wraz z p. Bogdanem Dąbrowskim - Przewodniczącym Okręgowej Komisji Rewizyjnej PZD podziękowali laureatce gorącymi brawami.

Jesteśmy bardzo dumni z zajęcia I miejsca przez p. Teresę Błachowiak w konkursie organizowanym przez Jednostkę Krajową PZD. Również dla Okręgu Pomorskiego PZD w Gdańsku oraz Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. Władysława Sikorskiego w Gdyni jest to ogromny zaszczyt i wyróżnienie mieć obok siebie działkowca, który z pasją, ciężką pracą i zaangażowaniem prowadzi działkę zgodnie z jej przeznaczeniem.

Życzymy Pani Teresie Błachowiak dużo zdrowia i dalszych sukcesów w konkursach organizowanych nie tylko przez Polski Związek Działkowców.

Gratuluję

 

Grzegorz Drozdowski

Sekretarz Okręgu Pomorskiego PZD w Gdańsku

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.