Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Jubileusz 55 lecia ROD „Róża” z Wodzisławia Śląskiego - 07.09.2022

W sobotę 27 sierpnia 2022 roku Rodzinny Ogród Działkowy „Róża” z Wodzisławia Śląskiego uroczyście świętował jubileusz 55 – lecia.

Ogrodowe święto oficjalnie rozpoczęła Pani Alicja Sączek, prezes zarządu, witając wszystkich gości  oraz działkowców.  Zarząd ROD do współorganizacji tej uroczystości zaprosił Radę Dzielnicy Nowe Miasto z Wodzisławia Śląskiego aby wspólnie świętować 55-lecia powstania ROD „Róża” oraz  zakończenie lata.

Tę uroczystość zaszczycili swoją obecnością:

Pan Mieczysław Kieca, Prezydent Miasta Wodzisławia Śląskiego,

Pan Jan Radoła, wiceprezes Okręgu Śląskiego  PZD w Katowicach,

Pan  Dezyderiusz Szwagrzak, Przewodniczący Rady Miasta Wodzisławia  Śląskiego,

Przedstawiciele Rady Dzielnicy Nowe Miasto,

Prezesi ROD z Wodzisławia Śląskiego.

Gratulacje, podziękowania.

Zaproszeni goście w swoich wystąpieniach zwracali się z życzeniami do działkowców oraz do organizatorów tego Święta.

Puchary, wyróżnienia, dyplomy.

Pan Jan Radoła, wiceprezes Okręgu Śląskiego PZD w imieniu Pana Pana Józefa Noskiego, Prezesa Okręgu Śląskiego PZD w Katowicach wręczył dyplom okolicznościowy oraz puchar.

Jubileusz był okazją do wyróżnienia działkowców, którzy dbają o swoje działki, bardzo aktywnie udzielają się w pracach na rzecz ogrodu. Pani Prezes zarządu, tym działkowcom wręczyła dyplomy i upominki. Goście i działkowcy otrzymali broszury wydane przez PZD. Uroczystość uświetnił występ „ Kapeli – Klika Machnika.

Po części oficjalnej przyszedł czas na wspólną zabawę, która odbyła się przed terenem ogrodu jak i w ogrodzie. Biuro zarządu, wiata i plac zostały pięknie udekorowane, przybrały świąteczny charakter, Na działkowców i milusińskich czekało wiele atrakcji. To był wieczór pełen zabawy, śpiewu i tańców. Ten jubileusz – wspólna zabawa na długo pozostaną w pamięci działkowców i mieszkańców Wodzisławia Śląskiego.

Lucyna Cyrek

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.