Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

50-LECIE ROD RELAX W NOWEJ SARZYNIE - 10.08.2022

23 lipca 2022 roku ROD „Relax” w Nowej Sarzynie świętował 50-lecie powstania ogrodu. Na upamiętnienie tego wydarzenia Prezes Polskiego Związku Działkowców Pan Eugeniusz Kondracki ufundował okolicznościowy puchar, który na ręce Prezesa ROD, wręczył Prezes komisarycznego Okręgowego Zarządu Podkarpackiego PZD w Rzeszowie - Pan Wojciech Durski.

 

 

 Prezes ROD -  Pan Zenon Chlastawa otrzymał z rąk Prezesa Okręgu Złotą odznakę Zasłużony działkowiec. Prezes ROD uhonorował brązowymi odznaczeniami oraz medalami z okazji 50-lecia ROD „Relax” zasłużonych działkowców, a srebrne odznaczenia Zasłużony działkowiec wręczył Prezes Okręgu oraz Pan Andrzej Wąsowicz - członek komisarycznej Okręgowej Rady. 

 

W ogrodowych uroczystościach wzięli udział burmistrz Miasta i Gminy Nowa Sarzyna Pan Andrzej Rychel i poseł na Sejm RP Pan Jerzy Paul. Goście podziękowali za dotychczasową dobrą współpracę i życzyli działkowcom jak najwięcej radości i satysfakcji z pracy na działkach.

 

 

Po części oficjalnej rozpoczął się rodzinny piknik oraz konkursy i zabawy dla dzieci. Wszyscy dobrze bawili się do późnych godzin i z utęsknieniem czekają na kolejny jubileusz.

Wojciech Durski

Prezes komisarycznego OZ Podkarpackiego

Zdjęcia: Janusz Motyka

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.