Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Muzyczny poniedziałek wśród zieleni– lato…lato w ROD im. St. Staszica w Czarnkowie - 10.08.2022

Muzyczny poniedziałek wśród zieleni– lato…lato w ROD im. St. Staszica w Czarnkowie

Na kolejnym spotkaniu ,,Śpiewać każdy może w dniu 1.08.22 dopisała nam pogoda, koleżeńska atmosfera, humory i goście z Kuźnicy Czarnkowskiej z UTW Trzcianka i Czarnkowa. Gospodarze ROD im. St. Staszica jak zawsze doskonale przygotowali miejsce spotkania, zadbali o otoczenie, bezpieczeństwo, przygotowali ognisko i dołączyli się do słodkiego poczęstunku.

 

 

Trzy zespoły śpiewacze zaprezentowały się w różnorodnych programach muzycznych. Po działkach popłynęły piosenki: W. Młynarskiego, Z. Wodeckiego, Boby Dylana, piosenki na nutę ludową, harcerskie i biesiadne. Nie zabrakło akcentu patriotycznego z okazji 78 rocznicy Powstania Warszawskiego. Była minuta ciszy, były piosenki patriotyczne ,,Pałacyk Michla, ,,Kwiaty polskie,, i ,,Wojenko ,wojenko,,, które wspólnym chórem zaśpiewali wszyscy uczestnicy. Do wspólnych śpiewów włączyli się przybyli z rodzinami Działkowicze. Bawiliśmy się świetnie, zacieśniliśmy koleżeńskie kontakty, odświeżyliśmy stare i nawiązaliśmy nowe.

  

Dziękujemy za gościnę i pomoc gospodarzom ROD: W. Urbanowi, W. Gomółce, Piotrowi Sierschule, i. Janowi Janiszewskiemu. Gitarzystom G. Rączce i G. Cichowiczowi za akompaniament, czarnkowskiemu MCK za nagłośnienie a uczestnikom za udział. Dobra współpraca ROD im. St Staszica jest zachętą do dalszych działań integracyjnych zgodnie z mottem naszego projektu ,,Śpiewać każdy może...,

  

 

Elwira Stańczak

 

Stowarzyszenie UTW Czarnków

 

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.