Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

DZIEŃ DZIAŁKOWCA W ROD IM. „4 MARCA” W STARGARDZIE - 04.08.2022

W dniu 30 lipca 2022 roku na terenie ROD "4-go Marca" w Stargardzie został zorganizowany Dzień Działkowca. Na uroczystość został zaproszony Prezydent miasta Stargard, Starosta Powiatu i Okręg PZD w Szczecinie oraz wyróżnieni działkowcy za lata pracy 2019/2022. Na uroczystość zaproszono wszystkich działkowców i ich rodziny.

Pana Prezydenta Miasta reprezentowała Dyrektor Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Pani Jolanta Trembacka-Kempisty.

Starostwo Powiatowe w Stargardzie reprezentował Pan Łukasz Wilkosz -Wicestarosta

Z Okręgu PZD w Szczecinie uczestniczył w uroczystości pan Józef Romanowski - Wiceprezes Okręgu oraz Pan Zbigniew Baran - członek Okręgowego Zarządu PZD.

Zabierając głos Goście  - złożyli podziękowanie za zaproszenie oraz przekazali swoje zapewnienie o dalszej wspólnej współpracy i pomocy w przyszłości.

Podczas uroczystości zasłużonym działkowcom wręczono honorowe wyróżnienia z okazji 40-lecia PZD oraz odznaki "Za Zasługi dla ROD". 

Miło było spotkać się osobiście w tak sympatycznym gronie, porozmawiać, wymienić uwagi i spostrzeżenia. Była to okazja do przedstawienia najważniejszych informacji z życia Związku, poinformować o trwających konkursach, zaapelować do uczestnictwa w konkursie „Rozwój zielonej infrastruktury poprzez wsparcie ROD”. Rodzinne ogrody działkowe to oaza spokoju do spotkań nie tylko rodzinnych. 

Piękna pogoda sprzyjała uroczystości.  Działkowcy chętnie i licznie przybyli ze swoimi rodzinami. 

Po części oficjalnej dla wszystkich uczestników był przygotowany poczęstunek. Spotkanie było bardzo udane i owocne. 

Dla umilenia spotkania piękne i melodyjne utwory muzyczne wykonywał Pan Sławomir, za co zbierał burze oklasków.

Wiceprezes złożył podziękowanie w imieniu Prezesa Okręgu dla Prezesa i Zarządu ROD, dla członków komisji rewizyjnej ogrodu oraz dla wszystkich działkowców i ich rodzin za codziennie wykonywaną pracę i za uczestnictwo na dzisiejszej uroczystości. 

 

Wiceprezes Okręgu PZD

Józef ROMANOWSKI

 

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio