Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Spotkanie informacyjno-szkoleniowe Prezesów ROD Okręgu pilskiego PZD w sprawie pozyskiwania środków z ARiMR - 15.06.2022

13 czerwca 2022 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Pile odbyło się spotkanie Prezesów Zarządów Rodzinnych Ogrodów Działkowych z terenu działania Okręgu pilskiego z przedstawicielami Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Poznaniu, w sprawie pomocy finansowej w ramach projektu pn. „Rozwój zielonej infrastruktury poprzez wsparcie ogrodów działkowych”. Spotkanie swoja obecnością zaszczycił Wojewoda Wielkopolski Pan Michał Zieliński.

W swoim wystąpieniu podziękował działkowcom za możliwość spotkania, zarządom za społeczną pracę. Podkreślił bardzo ważną funkcję społeczną ogrodów jako istotny element życia społecznego nie tylko dla seniorów, ale także dla ludzi młodych, szczególnie w okresie pandemii działki były miejscem, gdzie można było spędzić czas wraz z rodzinami. Wyraził zadowolenie, że istnieje możliwość udzielenia wsparcia finansowego Ogrodom w ramach projektu realizowanego przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i jednocześnie prosił, aby jak najwięcej Ogrodów aplikowało o przyznanie środków.

Informacji w sprawie udziału ROD w konkursie pn. „Rozwój zielonej infrastruktury poprzez wsparcie ogrodów działkowych” udzielali przedstawiciele Wielkopolskiego Oddziału Regionalnego ARiMR p. Michał Żok Z-ca Dyrektora i p. Katarzyna Straus Z-ca Kierownika Biura Wsparcia Inwestycyjnego. Omawiali zasady przystąpienia ROD do konkursów i udzielali odpowiedzi na pytania uczestników spotkania.

EK

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio