Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Dzień dziecka 2022 w ROD Zacisze w Zabrzu - 14.06.2022

W dniu 11.06.2022 r. Zarząd ROD Zacisze razem z Radą Dzielnicy Helenka zorganizował dzień dziecka. Główną atrakcją była „Wioska Indiańska” – pokazy tańców indiańskich, legendy indiańskie, gry i zabawy zręcznościowe, rywalizacje plemienne, wspólne śpiewanie i granie na bębnach. Na festyn zawitała Straż miejska z Zabrza, która przeprowadziła darmowe znakowanie rowerów oraz pokaz nowego radiowozu.

 

Dla naszych pociech Zarząd ROD Zacisze ufundował darmowe dmuchańce. Do kupienia dostępna była wata cukrowa, popcorn i balony. Dzieci mogły zrobić sobie zmywalne tatuaże, odbył się także pokaz robienia zwierząt z modelowanych balonów. Dużym zainteresowaniem dla dzieci i rodziców cieszyły się warsztaty robienia indiańskich łapaczy snów.

 

Maskotki „Jorguś” i „Żabolek” z Górnika Zabrze rozdawały dzieciom upominki i pamiątki, takie jak zdjęcia piłkarzy oraz smycze. Dla aktywnych dzieci, które uczestniczyli aktywnie w zabawach i konkursach zostały rozdane nagrody. Dla wszystkich dzieci nie zabrakło słodyczy. Dużym zainteresowaniem i radością cieszyły się bańki mydlane. Zarząd ROD Zacisze i Rada dzielnicy Helenka dziękuje wszystkim dzieciom za przybycie i wspólną zabawę.

Prezes ROD Ireneusz Kędzierski

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio