Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Szkolenie organizowane przez Okręgowy Zarząd Pomorski PZD w Gdańsku dla instruktorów SSI - 29.04.2022

W dniu 27.04.2022 r. przeprowadzone zostało szkolenie dla Społecznej Służby Instruktorskiej. Uczestników powitał Dyrektor Biura Okręgu w Gdańsku Pan Andrzej Łockiewicz oraz Instruktor ds. ogrodniczych Pani Bożenna Kaczmarek.

Szkolenie prowadzone przez Pana Macieja Bromirskiego przedstawiciela firmy PROCAM poświęcone było szkodnikom i chorobom występującym na działkach oraz sposobom ich zwalczania z uwzględnieniem produktów biologicznych z linii Biology for Garden. W drugiej części szkolenia uczestnicy zapoznali się z zagadnieniami dotyczącymi aspektów prawno-organizacyjnych w PZD, które omówił Starszy Inspektor ds. terenowo - prawnych Pan Marcin Matyszkiewicz.

Na zakończenie każdego bloku prowadzący szkolenie udzielili odpowiedzi na pytania. Wszyscy słuchacze otrzymali materiały dotyczące nowoczesnego zagospodarowania i użytkowania działek dostarczone przez prowadzących szkolenie jak również materiały szkoleniowe i informacyjne przygotowane przez Jednostkę Krajową PZD. Na szkolenie zaproszono 47 instruktorów SSI.

 

Bożenna Kaczmarek 

Instruktor ds. ogrodniczych

Biuro Okręgu Pomorskiego PZD w Gdańsku

 

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio