Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Obradowała Okręgowa Rada PZD w Zielonej Górze - 22.03.2022

W piątek (18 marca 2022 r.) odbyło się zebranie Okręgowej Rady PZD w Zielonej Górze. Obradom przewodniczył Prezes Okręgu - Pan Marian Pasiński. W obradach uczestniczyli członkowie Okręgowego Zarządu oraz Członkowie Okręgowej Komisji Rewizyjnej.

 

Okręgowa Rada przyjęła sprawozdanie z działalności Okręgu za rok 2021 oraz ocenę sprawozdania, przedstawioną przez Okręgową Komisję Rewizyjną. Przyjęto plan pracy oraz preliminarz finansowy na 2022 r. Uzupełniono skład OR, dokooptowano Pana Jana Skórę z ROD „Zorza” w Gubinie.

Członkowie Okręgowej Rady przyjęli z satysfakcją informacje dotyczącą możliwości odbywania walnych zebrań w rodzinnych ogrodach działkowych. Prezes Okręgu zaapelował o pełną mobilizacje w sprawie obsługi walnych zebrań.

Po zakończeniu obrad Okręgowej Rady, przeprowadzono krótką naradę w sprawie przygotowania i odbycia kampanii sprawozdawczej w ROD.

Zebranie zakończyło się miłym akcentem.  W marcu 2022 roku prezes Okręgu- obchodzi jubileusz 40 lecia pracy w Polskim Związku Działkowców. W tym czasie pełnił szereg funkcji na szczeblu Okręgu oraz w Jednostce Krajowej PZD, gdzie szereg lat był skarbnikiem Związku.

Prezes otrzymał okolicznościowy list z podziękowaniem za lata pracy oraz kosz kwiatów.

 

OZ PZD

 

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.