Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

NARADY 2022 - 31.01.2022

Od połowy stycznia 2022 r. PZD Okręg w Szczecinie rozpoczął cykl narad szkoleniowych dla Prezesów Zarządów ROD. Z uwagi na trwającą pandemię szkolenia odbywają się w małych grupach, w ramach utworzonych kolegiów prezesów, z zachowaniem reżimu sanitarnego. 

Szkolenia prowadzi Dyrektor Biura Okręgu oraz radca prawny Michał Tera. Prowadzone one są w oparciu o specjalnie przygotowany program szkoleniowy dla ROD. 

Główną tematyką narad szkoleniowych są sprawy organizacyjne w ROD związane z prowadzeniem dokumentacji w ROD dotyczącej prawidłowego prowadzenia rejestrów, nabywania członkostwa w PZD, zawierania umów dzierżawy działkowej, nabywania i wypowiadania prawa do działki, czy RODO  a w szczególności przypomina się o  obowiązku informacyjnym względem działkowców w przypadku pozyskiwania od nich danych osobowych. Ponadto przedstawiane są zalety przystępowania do ośrodka finansowo księgowego prowadzonego przy Okręgu oraz programu DGCS.

Jak wynika z dotychczasowych spotkań, były one bardzo potrzebne po niemal dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią. Frekwencja sięga 90%. 

W związku z rosnącą liczbą osób zakażonych dalsze narady zostały wstrzymane.

 

Dyrektor Biura Okręgu PZD w Szczecinie

Tomasz Olkuski

 

Powrót

Copyright © 2023 Polski Związek Działkowców All rights reserved.