Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

PODSUMOWANIE ROKU KOLEGIUM POWIATU MYŚLIBORSKIEGO - 13.12.2021

8 grudnia br. w siedzibie zarządu ROD Dobry Plon w Lipianach spotkali się członkowie kolegium prezesów zarządów 12 - tu ROD z Myśliborza, Dębna, Barlinka i Pyrzyc by podsumować pracę mijającego roku. Przed spotkaniem kolegium odbyła się rozmowa z Burmistrzem na temat funkcjonowania ROD Dobry Plon. Pracę kolegium podsumował prezes Okręgu podkreślając trudności w tegorocznej kampanii sprawozdawczej i problemy w pracy struktur PZD w warunkach pandemii.

Podziękował prezesom za wysiłek, przygotowanie i przeprowadzenie walnych zebrań .Poinformował o zadaniach na przyszłość. Z racji zbliżających się świąt i nadchodzącego Nowego Roku podzielono się tradycyjnie opłatkiem i złożono sobie wzajemne życzenia.

Burmistrzowi przekazano podziękowania oraz przesłanie Okręgowej Rady PZD z okazji 40-lecia Polskiego Związku Działkowców a prezesowi ROD. Karolowi Ilnickiemu wręczony został medal Bene meritus, przyznany przez Prezesa PZD a którego nie mógł wcześniej odebrać na posiedzeniu Okręgowej Rady.

W trakcie spotkania poruszone zostały problemy konieczności szkoleń, wdrażania programu DGCS PZD oraz rozwoju ośrodków finansowo-księgowych a także łączenia ROD w celu usprawnienia ich funkcjonowania.

Kolegium powiatu myśliborskiego należy do aktywnych o bogatych tradycjach a zwyczajowo rok podsumowują kolejno w poszczególnych ogrodach, co pozwala na porównania i lepszą wymianę doświadczeń.
W spotkaniu uczestniczyli prezes i I Wiceprezes Okręgu.


Życzymy prezesom a za ich pośrednictwem działkowcom Szczęśliwego Nowego Roku.

 

Prezes Okręgu PZD w Szczecinie

mgr Tadeusz Jarzębak

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio