Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Zakończone zostały prace modernizacyjne na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. L. Skowyry w Przysusze - 17.11.2021

Na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. L. Skowyry w Przysusze w ostatnim czasie prowadzone były prace modernizacyjne. Dzięki środkom finansowym pozyskanym przez Gminę i Miasto Przysucha z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach programu „Mazowiecki Instrument Aktywizacji Działkowców” i zaangażowaniu Stowarzyszenia ogrodowego, przebudowano wejście na teren Ogrodu Działkowego z myślą o potrzebach osób niepełnosprawnych, jak również zakupiono wyposażenie, które posłuży do zapewnienia porządku i ułatwi prowadzenie prac ogrodowych.

Warto podkreślić, jak ważna jest estetyka oraz ciekawe zagospodarowanie terenów będących wizytówką przestrzeni rekreacyjnych miasta. Będącego miejscem wypoczynku oraz integracji lokalnej społeczności, które upiększają wizerunkiem oblicze aglomeracji miejskiej. To właśnie dzięki pracy, poświęceniu i wysiłkowi naszych Działkowców przysuski ogród działkowy, jest coraz piękniejszy, tak barwny i przyjazny. Zarząd Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. L. Skowyry w Przysusze na czele z Prezesem Mirosławem Cieślikiem zapraszają wszystkie osoby zainteresowane dołączeniem do grona przysuskich działkowców, do nabycia działek.

 

źródło : gminaprzysucha.pl

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio