Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

SPOTKANIE BURMISTRZA ŻNINA- ROBERTA LUCHOWSKIEGO Z PRZEDSTAWICIELAMI OKRĘGU BYDGOSKIEGO I ZARZĄDÓW OGRODÓW ZE ŻNINA - 10.11.2021

8 listopada z inicjatywy Prezesa ROD „Pałuczanka” w Żninie Mariana Bienia odbyło się spotkanie z Burmistrzem Żnina Robertem Luchowskim, którego tematem był rozwój żnińskich ogrodów działkowych. W spotkaniu wzięła udział także Prezes Zarządu Okręgowego PZD w Bydgoszczy Barbara Kokot oraz prezesi ogrodów działających na terenie gminy Żnin. Podczas spotkania Prezes Barbara Kokot wręczyła Burmistrzowi Żnina Robertowi Luchowskiemu nadany przez KR PZD Jubileuszowy Medal BENE MERITUS z okazji 40-lecia PZD. 

      

Burmistrz Żnina Robert Luchowski miał podczas wizyty w Centrum Organizacji Pozarządowych w Żninie okazję do podziękowania przedstawicielom lokalnych ogrodów działkowych za ich działalność na rzecz rozwoju ogrodnictwa działkowego i integrowanie lokalnej społeczności. Przypomnijmy, że od 2018 roku Gmina Żnin udziela dotacje na działalność lokalnych Rodzinnych Ogrodów Działkowych.

                            

źródło:strona UM w Żninie

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio