Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Realizacja programów PZD w ROD „Wisła” w Krakowie - 03.11.2021

W 2021 roku Zarząd ROD „Wisła” w Krakowie zorganizował wiele ciekawych wydarzeń dla działkowców z ROD „Wisła” w Krakowie.

W myśl realizacji Otwartego Programu Klimatycznego Polskiego Związku Działkowców, dnia 26 czerwca 2021 roku, odbyły się warsztaty „Ogrody deszczowe” a relacja z tego wydarzenia została zamieszczona na stronie internetowej Okręgu.

 Relacja z warsztatów „Ogrody deszczowe” w ROD "Wisła" w Krakowie z dnia 26 czerwca 2021 roku

Następnie, w ramach Otwartego Programu Społecznego Rozwoju ROD, dnia 18 września 2021 roku zostały zorganizowane bezpłatne warsztaty z lepienia lizaków dla dzieci z ogrodu w ramach cyklu wydarzenia „Zajrzyj do Nowej Huty”. Udział wzięło 12 dzieci z ROD, gdzie zachowane zostały wszystkie środki bezpieczeństwa.

                                     

Kolejnym ciekawym wydarzeniem jakie odbyło się w ROD „Wisła” w Krakowie było rozstrzygnięcie konkursu na największą dynie, a nagrody w konkursie ufundowane zostały przez firmę zewnętrzną.

Ponadto, na terenie ROD cyklicznie odbywa się akcja „Kontener na Gabaryty”, a wiosną i jesienią jest możliwość rozdrabniania gałęzi oraz odbiór elektroodpadów dla działkowców z ROD „Wisła” w Krakowie.

                                              

Wszystkie wydarzenia planowane są tak by nie obciążać budżetu ogrodu, a co za tym idzie i finansów działkowców, którzy uczestniczą w wydarzeniach odbywających się na terenie ROD.

 

Realizacja wyżej wymienionych wydarzeń oraz przygotowanie materiałów i zdjęć – Łukasz Woźniak

Opracowanie na podstawie udostępnionych materiałów - Joanna Gadzinowska  Starszy Instruktor ds. ogrodniczych OM PZD w Krakowie

 

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio