Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Nowy Dom Działkowca – ROD Park Piastów w Częstochowie - 29.10.2021

Upragniony  Dom Działkowca  w ROD im: ”Park Piastów” w Częstochowie przy ul: Krakowskiej 82 , stoi dzięki determinacji  całego Zarządu ,  Działkowców oraz  pomocy finansowej z Urzędu Miasta Częstochowy , Zarządu PZD    w Warszawie i Okręgowego Zarządu w Częstochowie.

            Piękny budynek będzie służył  przede wszystkim działkowcom , a także b  będzie miejscem pracy Zarządu i Komisji Rewizyjnej ROD.To nie tylko piękna historia i przykład co można zrobić gdy panuje zgoda, gdy jesteśmy razem , jak w szczęśliwej ,w wielkiej rodzinie  ,co kilkakrotnie podkreślaliśmy w trakcie naszych spotkań i rozmów.

           Wszyscy często, przy różnych spotkaniach  rozmawialiśmy o przeszłości    i o czasie gdy zarząd nie miał właściwego kąta by pracować normalnie, a Walne Zebrania odbywały się w altanie ogrodowej , o ile była dobra   pogoda.  Mimo wszystko udało się ,ponieważ ludzie pomyśleli,  profesjonalne osoby zaprojektowały, a super wykonawcy zrobili   i dzieło gotowe, które ma   służyć przyszłym pokoleniom.

          Ta wspólna radość    z osiągniętego efektu jest chyba największą nagrodą dla działkowców, którzy włączyli się mocno w to wykonane dzieło.

Dziś mamy się gdzie spotkać, powiemy, dziś mamy gdzie odpocząć. Dziś zarząd ogrodu ma godne warunki do pracy a i na walne zebranie wystarczy miejsca.

To co zostało wykonane będzie służyło dzisiaj nam, a później innym i tu jest    źródło sukcesu.

                                                                                Prezes Zarządu ROD

                                                                                dr Grażyna Władecka

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio