Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Dzień Działkowca w ROD "Raków" w Psarach - 25.10.2021

 
Dzień Działkowca w ROD „Raków” w Psarach odbył się 25 września. Od godziny 15-tej gromadzili się licznie przybyli Działkowcy wraz z rodzinami oraz zaproszeni goście. Działkowców i zaproszonych gości, w tym Pana Janusza Moszkowskiego Prezesa Okręgowego Zarządu we Wrocławiu oraz wójta Gminy Wisznia Mała powitała Prezes ROD „Raków” Kamila Olinowicz.
W przemówieniu podziękowała wszystkim za przybycie i przedstawiła podsumowanie inwestycji z ostatnich dwóch lat.
Następnie głos zabrali Wójt Jakub Bronowicki oraz Prezes Janusz Moszkowski.  Po przemówieniach w podziękowaniu za zasługi wręczono Wójtowi odznakę” Za zasługi dla PZD”. Zwycięzcom oraz osobom wyróżnionym w konkursie „Wzorowa działka 2021 roku” wręczono puchary, dyplomy i nagrody. Również osoby, które czynnie uczestniczyły w pracach społecznych na rzecz Ogrodu otrzymały dyplomy i kalendarze na 2022 r. Po części oficjalnej Działkowcy raczyli się pierogami, grochówką i kiełbaskami z grilla oraz z ogniska. Działkowiczki jak co roku uświetniły uroczystość domowymi ciastami, z których dochód przeznaczony został na zakup trampoliny na dzieci. Laureaci konkursu „Najlepsza nalewka 2021 roku” również otrzymali puchary i dyplomy.
Dla dzieci udostępniona została dmuchana zjeżdżalnia oraz plac rekreacyjny z akcesoriami sportowymi. Całość oprawiła wspaniała muzyka, która uświetniła uroczystość, a tańcom nie było końca. Po raz kolejny Działkowcy udowodnili, że stanowią jedną wielką Rodzinę.
 
Kamila Olinowicz
Prezes Zarządu ROD "Raków" w Psarach
 

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio