Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Nowy, listopadowy „Mój Ogródek” w sprzedaży od 18 października! Kup, przeczytaj, poleć innym działkowcom i ogrodnikom! - 18.10.2021

"Mój Ogródek" jest dostępny w wersji papierowej i cyfrowej adnroid https://bit.ly/3kjiWb3; IOS https://apple.co/2TdaoGH

W listopadowym „Moim Ogródku” kończymy bieżący sezon na działce. Jednak przed zimowym odpoczynkiem musimy wykonać jeszcze kilka ważnych prac w jej obszarze. Z artykułu „Na rabatach przed zimą” dowiecie się jak przygotować działkowe rabaty – jak je uporządkować i zabezpieczyć, aby wiosną znów szybko cieszyły swym wyglądem.

Kolejne prace, o których należy pamiętać to te związane z oczkiem wodnym. W materiale – „Oczko wodne jesienią”, znajdziecie wyczerpujące informacje jak przezimować sprzęt wodny, rośliny i ryby.

W numerze polecamy również:

Ogród karmiący – To tytuł tematu miesiąca, który jest bardzo aktualny – ważny, ekologiczny, z wizją jaki powinien być ogród. Co powinno rosnąć na działce, aby była ona przestrzenią dającą bogactwo plonów i pożytków, a nie tylko zadbaną „damulką”.

Mocarne warzywa – Przez lata to szpinak był samozwańczym królem warzyw bogatym w żelazo. A jak jest prawdę? Jakie warzywa warto wprowadzić do codziennego menu, aby nie posiłkować się sztucznymi suplementami diety?

Mieć plan na wiosnę – Rośliny cebulowe i kwitnące krzewy są niezwykłą atrakcją wiosennych działek! Trudno o tej porze roku myśleć o wiośnie, ale właśnie jesień jest najlepszym momentem na wdrażanie nowych pomysłów na działkowe nasadzenia. A jeśli Wam się spodobają nasze propozycje, to możecie je zrealizować w naszym sklepie internetowym www.dzialkowiecsklep.pl

Nie zwlekajcie! Jesienią na kupujących czekają liczne atrakcyjne promocje i wyprzedaże.

Owocowy żywopłot – Smacznie, estetycznie i praktycznie – takie doznania zapewni nam na działce żywopłot uformowany z krzewów owocowych. Koniecznie przeczytaj ten artykuł – w tym kierunku idzie moda i praktyka na działce!

Robaczywe jagody – Czyli ważna informacja jak powstrzymać muszkę plamoskrzydłą! To nowy szkodnik inwazyjny, który stanowi zagrożenie dla większości roślin sadowniczych! Poznaj wroga! Dzięki profilaktyce uchronisz swoje plony!

Koniecznie zajrzyjcie do naszego portalu www.mojogrodek.pl , a zakupy zróbcie w naszym sklepie internetowym www.dzialkowiecsklep.pl znajdziecie w n im nie tylko rośliny, ale też tematyczne e-booki, kalendarze biodynamiczne na 2022 i wiele inspirujących e-wydań specjalnych!

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.