Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Uroczyste posiedzenie Kolegium Prezesów w Siemianowicach Śląskich - 14.10.2021

W dniu 8.10.2021r. kolegium Prezesów ROD w Siemianowicach zebrało się na tradycyjnym posiedzeniu w celu podsumowania kampanii sprawozdawczej w Rodzinnych Ogrodach Działkowych z Siemianowic Śląskich. Przewodniczący kolegium Pan Jan Maj z tej okazji zaprosił przedstawicieli miasta z którymi Prezesi współpracują cały rok.

Na posiedzenie przybyli:

  • IWONA ROBAK-CHARCHN – Naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej,
  • RAFAŁ STAŃKO – Komendant Policji,
  • JANUSZ KUKLOK – z-ca komendanta straży miejskiej,
  • JAN KWIATKOWSKI – członek Krajowej Rady Polskiego Związku Działkowców.

    

Po przywitaniu gości głos zabrał Pan Jan Kwiatkowski, który omówił obchody jubileuszu 40-lecia PZD, obchodzone uroczystości Dnia Działkowca w Okręgu i Krajowe Dni Działkowca. Następnie wręczył odznakę „Za Zasługi dla PZD” Panu Janowi Majowi – Prezesa ROD „Przyszłość”. Pozostali Prezesi ROD zostali uhonorowani dyplomami z okazji 40-lecia PZD. Zaproszeni goście zabierając głos dziękowali Prezesom za wkład pracy, poświęcenie i troskę o wygląd i zapewnienie dobrych warunków dla działkowców w ROD, starania o porządek, dbałość o estetykę i dobrze pojętą współpracę z samorządem miasta i służbami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo i porządek w mieście.

 

Życzeniem gości było dalsze utrzymywanie dobrej współpracy, szybkie zgłaszanie problemów i nieustająca pomoc szczególnie ludziom starszym oraz zapewnienie jak najlepszych warunków na działkach rodzinnych w ROD. Niespodziankę sprawił Prezes ROD „Szarotka” Pan Jan Wargacki, który z okazji jubileuszu 110-lecia w/w ROD ufundował tort i przekazał zebranym. Życzeniom i gratulacjom nie było końca, a przy kawie i słodkim poczęstunku zebrani debatowali do wieczora.

 

Jan Kwiatkowski

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio