Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

40 - lecie ROD "Zatorze" w Zambrowie - 15.09.2021

Fot. Filip Roman

W sobotę11 września na terenie ROD Zatorze w Zambrowie odbyły się uroczystości jubileuszowe z okazji 40 lecia PZD i ROD Zatorze.

Prowadząca uroczystość Prezes ROD Zatorze - Pani Katarzyna Gardocka, przypomniała zebranym historie powstania ogrodu i jego rozwój przez lata.

Biorący udział w uroczystościach Prezes OZ PZD Pan Andrzej Bojko w swoim wystąpieniu omawiającym 40-ty Jubileusz PZD docenił rolę ROD Zatorze w rozwoju ogrodnictwa działkowego na terenie miasta Zambrów, następnie wręczył na ręce Prezesów ROD Zatorze i ROD Niezapominajka, Pani Katarzynie Gardockiej i Pani Bożeny Lasek, puchary i certyfikaty nadane przez Krajową Radę PZD z okazji 40 lat istnienia ogrodów.

Odznaczono również Panią Barbarę Skuzę z ROD Obrońców Zambrowa za zasługi dla PZD.

W dalszej części uroczystości zostały wręczone upominki dla dziesięciu działkowców z 40 i 30 letnim stażem w PZD.

Upominki otrzymali również członkowie Zarządu i Komisji Rewizyjnej ROD Zatorze za pracę na rzecz ogrodu i PZD oraz osoby wspierające Zarząd w codziennej pracy.

Zarząd ROD Zatorze wyróżnił Pana Marcina Modzelewskiego, jednego z najmłodszych działkowców za zaangażowanie w rozwój i zagospodarowanie działki.

Na zakończenie uroczystości Prezes OZ PZD Pan Andrzej Bojko i pierwszy w historii ROD Zatorze prezes Pan Marian Lutostański nagrodzili, Panią Prezes Katarzynę Gardocką za 20 lat pracy w zarządzie. 

Autor: Katarzyna Gardocka

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio