Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Kampania sprawozdawcza w Kolegium ROD Poznań-Jeżyce - 08.09.2021

Do 4 września 2021 odbyło się w Kolegium Prezesów Poznań - Jeżyce 28 walnych zebrań sprawozdawczych. Były to zebrania sprawozdawcze również za 2019 w tych ogrodach działkowych, w których ze względu na pandemię cowid-19 w roku ubiegłym zebrania się nie odbyły. Pozostały jeszcze dwa ogrody działkowe, w których z ważnych przyczyn zebrania zostały przesunięte. To ROD im. Armii Poznań - zebrania sektorowe i z wybranymi delegatami w dniu 18.09.21 oraz w ROD „Zacisze” w dniu 26.09.21. Na ogół zebrania odbyły się w spokojnej i przyjaznej atmosferze. Oczywiście były też wyjątki. Zostały powołane dwa zarządy komisaryczne.

W kilku ogrodach przy okazji walnych zebrań zarządy zorganizowały Dzień Działkowca. Skromnie, w całkowitym reżimie sanitarnym, ale brakowało nam takich spotkań przy kawie, skromnym posiłku w plenerze i muzyce. Tak było między innymi w ROD im. ks. L. Przyłuskiego. Po południu, przy pięknej pogodzie zarząd spotkał się z działkowcami, były również odznaczenia i dyplomy dla wzorowych działkowców.

Życzyliśmy sobie, aby w przyszłym roku nasze spotkania powróciły do takich sprzed pandemii. Czego wszystkim członkom Polskiego Związku Działkowców serdecznie życzę.

Barbara Czapla
Przewodnicząca Kolegium Poznań - Jeżyce

 

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.