Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

40-lecie ROD Gajówka w Wodzisławiu Śląskim - 07.09.2021

ROD Gajówka w Wodzisławiu Śląskim 4 września obchodził 40 rocznicę powstania ogrodu.. Przy pięknej pogodzie, dużym zainteresowaniu działkowców, mieszkańców naszego miasta uroczystości rozpoczęto Mszą Świętą w intencji działkowców, którą celebrował proboszcz parafii WNMP ks.prałat Bogusław Płonka. Odsłonięto tablicę upamiętniającą założenie ogrodu przez byłych jak i obecnego Prezesa ogrodu.  

Hymnem PZD rozpoczęto uroczystości. Prezes Zarządu Janusz Jelonek przywitał przybyłych gości: Członka Krajowej Rady, II Wiceprezesa Okręgu Śląskiego PZD Pana Jana Radołę, członka Okręgowej Rady Okręgu Śląskiego PZD Pana Józefa Tomas, zastępcę Prezydenta miasta Pana Wojciecha Krzyżek, prezesów ogrodów m. Wodzisław Śląski, samorządowców, mieszkańców naszego miasta.

Na wstępie Prezes Zarządu przedstawił krótką historię powstania ogrodu, następnie wręczono odznaczenia Związkowe, za zasługi dla ROD, Najpiękniejsze działki 40 lecia  ROD, a gościom wręczono upominki. Pan Jan Radoła wręczył puchar oraz dyplomy od Prezesa PZD Pana Eugeniusza Kondrackiego.

 Dziękujemy. Życzeń co nie miara.

Pozdrawiamy działkowców w całym kraju.

Janusz Jelonek

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.