Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Spotkanie dzielnicowych z seniorami i działkowcami w ROD w Ząbkowicach Śląskich - 06.08.2021

Funkcjonariusze z ząbkowickiej komendy realizują spotkania zarówno z osobami starszymi, działkowcami jak i z dziećmi i młodzieżą. Te odbywają się w ramach ogólnopolskich akcji pn. „Kręci mnie bezpieczeństw nad wodą” oraz działań prewencyjnych „Bezpieczne Wakacje”.

Mundurowych można spotkać przy zbiornikach wodnych, boiskach i w miejscach wypoczynku. Wszędzie tam, gdzie dbają o bezpieczeństwo urlopowiczów.

- W ostatnich dniach zostały przeprowadzone spotkania z właścicielami ogródków działkowych „Piast” w Ząbkowicach Śląskich. Dzielnicowy omawiał z działkowcami zasady bezpieczeństwa podczas wakacji i wypoczynku nad wodą oraz opowiadał na zadawane pytania. Spotkanie o podobnej tematyce zostało przeprowadzone również w miejscowości Srebrna Góra, gdzie tamtejszy dzielnicowy także poruszył tematy związane z oszustwami mającymi miejsce zarówno na terenie powiatu ząbkowickiego jak i województwa dolnośląskiego - mówi Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

Policjantka przypomina, że cały czas można zgłaszać policjantom kontrole autokarów, którymi wyjeżdżamy na wakacje. - W tym wyjątkowym czasie, troska o własne bezpieczeństwo powinna nam towarzyszyć na co dzień - dodaje policjantka i apeluje o zdrowy rozsądek podczas spędzania wolnego czasu oraz letniego wypoczynku.

 

źródło: KPP Ząbkowice Śląskie

Powrót

Copyright © 2023 Polski Związek Działkowców All rights reserved.