Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Biała sobota w ROD "Sypniewo" w Poznaniu - 06.08.2021

Przed nami Biała Sobota na Głuszynie.  Wydarzenie organizowane jest 7 sierpnia na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego Sypniewo, przy ul. Sypniewo 41, Poznań Głuszyna, w godzinach 12:00 - 16:00.

Białe Soboty na Rodzinnych Ogrodach Działkowych to wspólne przedsięwzięcie Miasta oraz stowarzyszenia działkowców - mówi Jędrzej Solarski, zastępca prezydenta Poznania. W trakcie każdej z nich mieszkańcy mogą skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji. Bardzo się cieszę, że w tym dniu z oferty korzystają zarówno działkowcy jak i poznaniacy, którzy mieszkają w pobliżu. Serdecznie zapraszam na najbliższą Białą Sobotę - mam nadzieję, że to wydarzenie zachęci wszystkich do regularnych badań - dodaje.

W trakcie Białej Soboty będzie można skorzystać m.in. z badań takich jak: testy płytkowe na Covid-19, pomiar saturacji, BMI, ciśnienia tętniczego i poziomu glukozy we krwi, a także z masażu leczniczego, zabiegu przeciwbólowego światłem spolaryzowanym (Bioptron), porad i instruktaży specjalistów z różnych dziedzin medycyny oraz z zakresu edukacji prozdrowotnej, w tym dotyczącej nowotworów skóry.

Uczestnicy będą mieli też możliwość złożenia wniosku o Kartę Dużej Rodziny i Kartę Seniora.

 źródło:epoznan.pl

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.