Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

2. edycja konkursu "Piękno mojej działki" - 12.05.2021

Prezydent Łomży ogłasza 2. edycję konkursu pn. "Piękno mojej działki", skierowanego do użytkowników działek w łomżyńskich Rodzinnych Ogrodach Działkowych. Zgłoszenia przyjmowane są do 14 czerwca 2021 r., a na laureatów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Ubiegłoroczna edycja konkursu „Piękno mojej działki” spotkała się z wielkim zainteresowaniem wśród łomżyńskich działkowców. Pozytywny odbiór konkursu w środowisku działkowym oraz duża liczba zgłoszeń pokazała, że wskazana jest jego kontynuacja. Decyzję o organizacji jego drugiej edycji przekazał aktywowi działkowemu prezydent Mariusz Chrzanowski na tegorocznym spotkaniu z przedstawicielami zarządów wszystkich łomżyńskich ogrodów działkowych.

Konkursowa inicjatywa ma na celu zaprezentowanie najpiękniejszych działek w łomżyńskich Rodzinnych Ogrodach Działkowych poprzez docenienie osobistego zaangażowania ich użytkowników oraz inwencji w wykorzystaniu terenu przy planowaniu nasadzeń i naniesień. To również wykazanie społecznej, proekologicznej i prozdrowotnej roli działki przy jednoczesnym uzewnętrznieniu jej atrakcyjności zarówno w zakresie użytkowym, jak i rekreacyjno - wypoczynkowym.

 

 

tekst: Krzysztof Fabiszewski

 źródło : xlomza.pl

Powrót

Copyright © 2023 Polski Związek Działkowców All rights reserved.