Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Z życia ROD

Piękno jesieni na fotografiach działkowców ROD "Niezapominajka" w Grudziądzu - 20.10.2020

Mimo że tegoroczne lato już za nami, nasz ogród wciąż cieszy oczy pięknymi kolorami. Warto uwiecznić piękno jesieni na fotografiach. Ten rok jest inny, nie odbyły się działkowe dożynki, na których rozstrzygano konkursy ogrodowe. Co rok Zarząd ogrodu, ogłaszał,  ogrodowe konkursy, które  miały inne tematy. „Najładniejsza działka”, „Działka jak dawniej”, „Kreatywna działka”. Ten rok, nie pozwolił w pełni realizować nasze wszystkie pomysły, ale ogłosiliśmy konkurs fotograficzny „Wakacje na ROD Niezapominajka”. Zasady konkursu były proste, aby wziąć w nim udział wystarczyło zrobić fotkę i przesłać na nasz adres email. Działkowcy  uwiecznili w obiektywie, najpiękniejszy zakątek działki, bawiące się dzieci lub zdjęcie wśród roślin znajdujących się na działce. Komisja konkursowa wybrała zwycięzców, a z otrzymanych zdjęć zamówiony został kalendarz na 2021 rok.
Dnia 4 października do Świetlicy ogrodowej zaproszono, pasjonatów fotografii, którzy zatrzymali piękno swoich działek na dłużej, by powrócić do nich wspomnieniami w długie zimowe wieczory.  Na zaproszonych gości czekało domowe ciasto i kawa oraz nagrody za udział w konkursie. Na wstępie Prezes Małgorzata Jasińska powitała przybyłych, podsumowała w kilku słowach sezon działkowy, a następnie wręczyła nagrody za uczestnictwo w konkursie. Nie było zwycięzców, wszyscy otrzymali takie same nagrody, każdy kto zdecydował się wziąć udział w konkursie, otrzymał bon upominkowy upoważniający do zakupów w sklepie internetowym www.działkowiecsklep.pl oraz  kalendarz na 2021 rok, w którym jedna z kart  stworzona została z przysłanych przez działkowców zdjęć.
 
Dla jednej z pań wygrana była zaskoczeniem, bo zdjęcia na konkurs wysłał brat, nie informując jej o tym. Wśród kart kalendarza znalazły się również zdjęcia wykonane przez zarząd, w każdą porę roku. Tradycji stała się zadość, w wąskim gronie,  mimo deszczowej niedzieli, spędziliśmy miło czas, snując plany na przyszłoroczny sezon działkowy. 
Gratulujemy uczestnikom konkursu i zachęcamy do wspólnych inicjatyw, jesteśmy otwarci na nowatorskie pomysły, bo „Razem możemy więcej”.  
 
  
Małgorzata Jasińska - Prezes Zarządu ROD "Niezapominajka"

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio