Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

JUBILEUSZ 55-LECIA ROD IM. XXV-LECIA POMORZA ZACHODNIEGO W BARLINKU - 02.10.2020

Na terenie ROD im. XXV-lecia w dniu 30 września 2020 odbył się jubileusz 55-lecia założenia ogrodu. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością działkowcy - działacze z ogrodu oraz zaproszeni goście: Burmistrz Barlinka Pan Dariusz Zieliński i V-ce Prezes Okręgu PZD w Szczecinie Józef Romanowski.  

Prezes ogrodu Pani Czesława Adryjanowska przywitała działkowców i zaproszonych gości, a następnie w swym okolicznościowym wystąpieniu zapoznała uczestników z historią powstania ogrodu oraz wymieniała ludzi, którzy tworzyli podwaliny ogrodu.

Józef Romanowski członek Krajowej Rady PZD w imieniu Pana Eugeniusza Kondrackiego – Prezesa PZD, wręczył z okazji jubileuszu, pamiątkowy puchar od Pana Prezesa PZD dla Pani Prezes Zarządu oraz wręczył pamiątkowy puchar ufundowany przez OZ PZD w Szczecinie oraz dyplom uznania od Prezesa Okręgu w Szczecinie. 

Omówił najważniejsze obecnie występujące problemy w działalności PZD. 

Jubileusz był także doskonałą okazją do uhonorowania najbardziej zasłużonych działkowców, odznaką Zasłużony Działkowiec.  Wyróżnienia przyznano działkowcom i każdy z wyróżnionych 27 działkowców otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominki ufundowane przez Zarząd ROD.

Wyróżniony Działkowiec posiada 55 lat staż w ogrodzie.

Obchody zakończono wspólną kawą i ciastem w miłej „ogrodowej” i koleżeńskiej atmosferze.

Józef Romanowski  

V-ce Prezes Okręgu PZD w Szczecinie

 

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio