Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

CAŁY SZCZECIN W KWIATACH – KONKURS „KURIERA SZCZECIŃSKIEGO” - 30.09.2020

Pomimo trudnych warunków związanych z COVID – 19, odbyła się 46 edycja konkursowa „Cały Szczecin w kwiatach”. Jest to coroczny konkurs organizowany przez „Kurier Szczeciński”, adresowany do wszystkich mieszkańców miasta oraz szkół, zakładów pracy, instytucji i organizacji społecznych. Zielona rywalizacja tradycyjnie odbywa się pod patronatem honorowym prezydenta Szczecina.

Prezes, Redaktor Naczelny Kuriera Szczecińskiego – główny organizator edycji konkursu „Cały Szczecin w kwiatach” zwrócił się w czerwcu 2020 roku, do OZ PZD w Szczecinie, z propozycją wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu jako partner konkursu, zaproszenie zostało przyjęte i jako OZ PZD od 2020 roku jesteśmy w gronie partnerów tego konkursu:  

W kategorii „Ogrody Działkowe” uhonorowano wyróżnieniem Państwa Halinę i Franciszka Konkolowskich z ROD „Port Centralny”,  Państwo Konkolowscy zdobyli również II miejsce w kategorii konkursu „Inne formy zagospodarowania terenu zielonego. Przykład Państwa Konkolowskich pokazuje, że ‘słabość’ do zieleni może przybrać różne formy 

      

                  III miejsce przypadło Pani Agnieszce  Tabaczweskiej z ROD „Adama Mickiewicza”

     

               Laureatem II miejsca zostali Państwo Dorota i Tadeusz Soligowie z ROD „Krzekowo” 

    

          I miejsce w kategorii „Ogrody Działkowe” przypadło Pani Marii Matz z ROD „Władysława Sikorskiego”

    

Wszystkim uczestnikom i laureatom w 46 edycji „Cały Szczecin w kwiatach” gratulujemy. 

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio