Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Konkurs dla skierniewickich działkowców - 08.09.2020

Gromadzenie i zagospodarowanie wód deszczowych oraz promowanie rozwiązań proekologicznych związanych z małą retencją to główne cele konkursu organizowanego przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN” – dostawcę wody dla Skierniewic i okolic.

Temat pozyskiwania i gromadzenia wody jest szczególnie ważny dla skierniewickich działkowców w związku z występującymi już wcześniej ograniczeniami z korzystania z wody wodociągowej i gruntowej. Dlatego Kolegium Prezesów wszystkich 6 skierniewickich ROD podjęło decyzję o przyłączeniu się do konkursu i jego popularyzacji wśród działkowców. Celem jest promocja gromadzenia i wykorzystywania deszczówki na działce. Dodatkową zachętą do zbierania wody deszczowej jest 5% rabat przy zakupie dowolnego pojemnika na deszczówkę z oferty organizatora konkursu.

Zapraszamy wszystkich działkowców Skierniewic i okolic do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Łap deszcz”. Konkurs trwa od 7 do 20 września, a nagrodami dla jego laureatów są: duży zbiornik na deszczówkę wraz z podstawą, kompostownik 450 l, donica balkonowa.

Szczegóły konkursu znajdują się na stronie www.wodkan-skierniewice.com.pl

Załącznik plikowy do pobrania

_Plakat_WODKAN.pdf

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.