Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Ogród Działkowy „Kolejarz” w Czarnkowie ma dobrego Gospodarza - 24.08.2020

Dzięki staraniom Pana Władysława Górskiego – Prezesa Ogrodu Działkowego „Kolejarz” w Czarnkowie oraz dotacji z Urzędu Miasta Czarnków w wysokości 5 tys. zł, w roku 2020 zostały poczynione kolejne inwestycje na rzecz tego ogrodu o wartości 10 tys. zł. Została ocieplona świetlica ogrodowa, która otrzymała także nową papę na dachu. W poprzednich latach świetlica ogrodowa zyskała nowoczesne rolety antywłamaniowe.

Zostało postawione nowe ogrodzenie od strony rzeki Noteć, nowe ogrodzenie zyskała także część frontowa ogrodu, powstała także wspaniała wiata, pod którą odbywają się spotkania działkowców m.in. z okazji Dnia Działkowca. Niestety w tym roku, z powodu epidemii koronawirusa, Dzień Działkowca nie mógł się odbyć, ale wszyscy mają głęboką nadzieję, że już w przyszłym roku wszystko wróci do normy i cała wspólna infrastruktura będzie dalej służyć działkowcom.

Pod okiem tak dobrego gospodarza działkowcy chętnie dbają o swoje działki, aby dzięki temu cały ogród okazale się prezentował i zdobywał liczne nagrody i wyróżnienia.

źródło: www.czarnkow.pl

 

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.