Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

SZKOLENIA DLA NOWYCH DZIAŁKOWCÓW ROZPOCZĘTE! - 02.07.2020

Zapraszamy na szkolenia wszystkich działkowców, którzy nabyli prawo do użytkowania działki w 2020 roku. Zajęcia odbywają się w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Gdańskiej 5 w Bydgoszczy, w nowocześnie wyposażonej sali,  w małych grupach do 10 lub 20 osób, przy zachowaniu obowiązujących procedur sanitarnych. 

Terminarz szkoleń w lipcu

Do tej pory odbyły się cztery spotkania w czerwcu. Nowi działkowcy zapoznali się z obowiązującymi przepisami niezbędnymi do właściwego funkcjonowania na działkach, w ogrodach i w PZD, zasadami poprawnych kontaktów międzyludzkich w ogrodach ROD i zagospodarowania działki w oparciu o "Otwarty program nowoczesnego zagospodarowania i użytkowania działek na miarę współczesnych rodzin".

Obecny czas, w którym żyjemy, obliguje nas do nowego spojrzenia na wiele problemów współczesnego świata: susza, zanieczyszczenie środowiska, konsumpcjonizm czy choroby cywilizacyjne. W trakcie szkoleń stacjonarnych mamy możliwość bliższego przyjrzenia się tym problemom w kontekście funkcjonowania w ROD i opracowania możliwości ich zapobiegania. Część szkolenia prowadzona jest w formie dyskusji, w przyjaznej atmosferze i mam nadzieję, że dla większości nowych działkowców, którzy uczestniczyli w szkoleniu był to dobrze "zagospodarowany" czas...

Zapraszam serdecznie

Agnieszka Bartkowska

instruktor ds. ogrodniczych PZD, Okręg w Bydgoszczy

Powrót

Copyright © 2020 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio