Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Działkowcy rezygnują z nagród - 13.05.2020

Zarządy czterech Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Polkowicach postanowiły zrezygnować z corocznych nagród fundowanych przez gminę w konkursie na najlepiej prowadzony i zagospodarowany ROD w mieście. W piśmie do burmistrza Polkowic informują też, na co można wydać te pieniądze, a chodzi o ponad 30 tysięcy złotych.

 „Pieniądze te mogą być przeznaczone na działania związane z walką z koronawirusem” – pod tymi słowami, w piśmie do włodarza gminy, podpisali się szefowie Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Barbarka”, „Miedzianka”, „Relaks” i „Marysieńka” w Polkowicach, a także Kolegium Prezesów.

 – Od wielu lat otrzymujemy różnego rodzaju wsparcie ze strony gminy, teraz możemy odwdzięczyć się za tę pomoc, gdyż jest wiele wydatków związanych z epidemią koronawirusa – mówi Andrzej Brzustowicz, prezes ROD „Marysieńka”, przewodniczący Kolegium Prezesów. – Dlatego zaproponowałem takie rozwiązanie. Po przeprowadzeniu konsultacji zarządy podjęły decyzje – dodaje i przypomina, że pula przeznaczana rocznie na nagrody we wspomnianym konkursie sięga ponad 30 tysięcy złotych.

 źródło www.polkowice.eu

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio