Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Nowa Broszura "Warzywnik intensywnie" - 20.04.2020

Nowa broszura „Warzywnik intensywnie”

Z przyjemnością informujemy o ukazaniu się nowej, praktycznej broszury „Warzywnik intensywnie”. Autorem publikacji jest dr hab. Elżbieta Jędrszczyk – naukowiec i praktyk, wieloletni pracownik naukowy Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Nowa broszura to bardzo wartościowa pozycja wydawnicza szczegółowo wyjaśniająca korzyści płynące z uprawy warzyw na działce, a także to, jak zaplanować i uzyskać wysokie plony warzyw z niewielkiego warzywnika przez cały rok!

W dobie kryzysu, gdy ceny owoców i warzyw w sklepach nieustannie rosną, prowadzenie własnej produkcji warzyw na działce nabiera niebagatelnego znaczenia. Dzięki publikacji „Warzywnik intensywnie” z łatwością można rozpocząć własną uprawę warzyw już teraz, właściwie zaplanować na grządkach ich następstwo nawet do zimy. Na potrzeby działkowego warzywnika przygotowane zostały praktyczne schematy nasadzeń i projekty dostosowane do różnych potrzeb oraz powierzchni warzywników.

Związek promuje uprawę warzyw na własne potrzeby na działce, a ta kompleksowa broszura pomoże to zrealizować szybko i prawidłowo. Publikacja ukazuje się w wysokim nakładzie i dla działkowców w PZD będzie bezpłatna. Broszura została sfinansowana ze środków KR PZD.

Zachęcamy wszystkich do sięgnięcia po tę pozycję, skorzystania z przygotowanych pomysłów dla własnego zdrowia i swojej rodziny.

 

Marta Rytel, Redakcja „działkowca”

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.