Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Cykl szkoleń z obsługi programu DGCS PZD System w Okręgu Toruńsko – Włocławskim PZD - 02.03.2020

Minione dwa tygodnie przedstawicielom Zarządów Rodzinnych Ogrodów Działkowych ubiegły pod kątem w sumie 7 szkoleń z zakresu obsługi programu komputerowego DGCS PZD System, które poprowadziła regionalna koordynator ds. programu komputerowego DGCS PZD System – Oliwia Ciechomska z pomocą głównej księgowej Okręgu – Marii Dąbrowskiej.
 
Spotkania odbyły się w większych ośrodkach Okręgu Toruńsko – Włocławskiego PZD, tj. w Grudziądzu, Toruniu, Chełmnie, a także we Włocławku. W większych miastach zostały podzielone na minimum dwie tury, aby szkolenie było jak najbardziej efektywne. Godziny spotkań były ustalane na późne godziny popołudniowe, aby umożliwić udział w nich również osobom aktywnym zawodowo.
 
Uczestnicy szkolenia, za wyjątkiem osób nowo wybranych do Zarządu ROD, płynnie, a także świadomie operują w programie, dobrze znają zalety i dobrodziejstwa programu komputerowego DGCS PZD System, w związku z czym minione szkolenia uznaje się jako poziom średnio – zaawansowany. 
 
W trakcie narad szkoleniowych było można usłyszeć wiele słów uznania dla programu, a zwłaszcza jego ogromnej roli w zarządzaniu Rodzinnymi Ogrodami Działkowymi, którą uczestnicy szkolenia dostrzegli w trakcie codziennego użytkowania programu. Nie zabrakło również ciepłych słów podziękowań kierowanych pod adresem Krajowego Zarządu i Krajowej Rady PZD za koncepcję i realizację wdrażania do ROD programu DGCS PZD System.
 
Podsumowując, szkolenia przebiegły w niezwykle miłej atmosferze, w trakcie których uczestnicy w skupieniu przyswajali wiedzę i odkrywali kolejne tajniki programu, w związku z czym szkolenia z zakresu obsługi programu komputerowego DGCS PZD System należy uznać się za niezbędne.
 W najbliższych dniach zaplanowany jest kolejny etap szkoleń, tym razem dla Rodzinnych Ogrodów Działkowych miasta Chełmży, a także północnej części ROD położonych na terenie Grudziądza. 
 
 
Opracowanie:
Oliwia Ciechomska – insp. ds. administracyjnych
 

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.