Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Kolegium Prezesów Rodzinnych Ogrodów Działkowych PZD z Żor podpisało umowę z Centrum Organizacji Pozarządowych - 27.02.2020

24 lutego w siedzibie Centrum Organizacji Pozarządowych na osiedlu Sikorskiego 52, w Żorach odbyło się podpisanie umowy z Gminą Miejską Żory – COP reprezentowanym przez Annę Ujmę – Głównego Specjalistę Pełnomocnika Prezydenta ds Promocji, Kultury i Sportu a Kolegium Prezesów Rodzinnych Ogrodów Działkowych PZD w Żorach.

To ważna umowa, która umożliwia  bezpłatne korzystanie z zasobów ŻCOP w Żorach przez prezesów ROD jak i członków ROD poprzez korzystanie z pomieszczeń – sal szkoleniowych  z pełnym wyposażeniem. W salach szkoleniowych można przeprowadzać szkolenia dla działkowców, Walne Zebrania, oraz skorzystać z rzutnika, ekranu, flipcharta oraz elementów stałego wyposażenia. ROD mogą  uczestniczyć w organizowanym przez COP  doradztwie oraz wsparciu konsultacyjnym w zakresie pozyskiwania środków na działalność podmiotów ekonomii społecznej.  COP oferuje również wsparcie w zakresie promocji działań organizacji oraz pomoc w organizacji przedsięwzięć.

 

Lucyna Cyrek

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.