Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Okręg Podlaski na Inauguracji Podlaskiego Festiwalu Zdrowia Roślin - 25.02.2020

20 Lutego w Operze i Filharmonii Podlaskiej odbyła się uroczysta Inauguracja Podlaskiego Festiwalu Zdrowia Roślin 2020. Udział w niej wzięli przedstawiciele administracji państwowej i samorządowej, w tym wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski, wicemarszałek województwa podlaskiego Stanisław Derehajło, dyrektorzy jednostek podległych Ministerstwu Rolnictwa i Rozwoju Wsi, przedstawiciele uczelni, szkół  średnich o profilu rolniczym oraz szkół podstawowych. 
Wykłady inauguracyjne „Dylematy i wyzwania zdrowia roślin” i ,,Rola i zadania PIORiN” wygłosili Pani prof. dr hab. Bożena Łozowicka oraz Andrzej Stanisław Zaman.

 

Podlaski Festiwal Zdrowia Roślin 2020 to ponad 100 wydarzeń w których organizację włączyły się 44 instytucje reprezentujące województwo podlaskie - w tym Okręgowy Zarząd Podlaski PZD.

 

Działkowcy z Podlasia mają szczególny wkład w ratowanie świata roślin przed zmianami zagrażającymi naszej przyszłości. Chcemy poświęcić ten rok na pogłębienie wiedzy z zakresu niechemicznych metod ochrony roślin i prowadzenia upraw w zgodzie z naturalnymi procesami rządzącymi światem roślin - aby jeszcze lepiej wypełniać powierzoną nam misję.

 

Pierwsze szkolenie dla działkowców z Białegostoku odbędzie się 20 Marca w piątek - szczegóły wkrótce! 

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio