Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Zabawa Mikołajkowa w Szczecinie - 24.12.2019

Przy wsparciu sponsorów zorganizowano imprezę choinkową dla dzieci działaczy okręgu i ogrodów z terenu Szczecina. Na imprezę zgłoszono siedemdziesięcioro dzieci. W niedzielę 08.12.2019 r. w szczecińskiej bawialni Tęczowa Planeta rozpoczęła się zabawa dla dzieci i wnuków naszych zasłużonych działaczy związkowych.

Przybywających na miejscu gości w progu przywitali organizatorzy spotkania, nasi sponsorzy Państwo  Jolanta i Marek Jaworscy - właściciele bawialni Tęczowa Planeta oraz  Prezes Zarządu ROD „XX-lecia” Pan Zbigniew Hajduś, a  także przedstawiciele Okręgowego Zarządu PZD w Szczecinie.

Przy wejściu każde dziecko otrzymało w prezencie mikołajową czapeczkę, a równo o godzinie 17:00 rozpoczął się czas zabawy.  Dzieci  zaproszono do udziału w konkursach organizowanych przez pomocników Św Mikołaja. Maluchy, które nie miały ochoty na zawody pochłonęły zabawy: trampoliny, zjeżdżalnie, klocki, labirynty i kulki.

O godzinie 18:00 nastąpił kulminacyjny moment mikołajkowej imprezy. Przy dużym aplauzie uczestników zabawy do sali przybył Mikołaj. Zachęcone dzieci całkowicie spontanicznie śpiewały piosenki i recytowały wiersze specjalnie dla naszego honorowego gościa. Po części artystycznej, każda pociecha otrzymała od Mikołaja paczkę ufundowaną przez okręg.

Impreza zakończyła się o godzinie 19:00. Dzieci odchodziły zmęczone, ale z uśmiechami na twarzy.

Gratulujemy pomysłu organizatorom, sponsorom dziękujemy, a wszystkim uczestnikom również dziękujemy, że byliście z nami.

Wszystkim uczestnikom zabawy życzymy spokojnych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia oraz wymarzonego prezentu, który został zamówiony u samego Mikołaja podczas naszej grudniowej zabawy.

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio