Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Spotkanie wigilijno-noworoczne w Kórniku - 23.12.2019

Tuż przed Bożym Narodzeniem, w piątkowe popołudnie, 20 grudnia, Kolegium Prezesów ROD gminy Kórnik zorganizowało coroczne spotkanie wigilijno-noworoczne. Uroczystość odbyła się w jednym z lokali gastronomicznych w Kórniku-Bninie. Obecni na spotkaniu byli Prezesi Kolegium oraz Przedstawiciele ROD gminy Kórnik. W spotkaniu uczestniczyli: wiceburmistrz Miasta i Gminy Kórnik – Bronisław Dominiak oraz przewodniczący Rady Miasta i Gminy Kórnik – Adam Lewandowski. Okręgowy Zarząd reprezentował wiceprezes OZ PZD – Zenon Brzozowski.

Na wstępie przewodniczący Kolegium – Stanisław Wawrzyniak uroczyście przywitał wszystkich zaproszonych gości, następnie głos zabrał wiceburmistrz Bronisław Dominiak. Wiceprezes Okręgu Zenon Brzozowski podczas przemówienia dużo uwagi poświęcił zmianom w gospodarowaniu odpadów w Gminie, jakie zostaną wprowadzone po nowelizacji ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.

Przy dźwięku kolęd, łamaniu opłatkiem i składaniu życzeń świąteczno-noworocznych, zaproszeni goście spożyli wigilijną kolację złożoną z tradycyjnych potraw. Podczas spotkania Prezesi wymieniali się doświadczeniami i pracą z mijającego roku, a także wspominali o planach inwestycyjnych w ROD na kolejne lata. W świątecznie ozdobionej sali, oprócz życzeń i bożonarodzeniowych refleksji poruszane były również najważniejsze problemy z jakimi spotykają się Zarządy ROD. W świątecznej atmosferze spotkanie zakończyło się w godzinach wieczornych.

 

Tekst i zdjęcia: Piotr Niezgodzki, prezes ROD „Szczytniki”, Gmina Kórnik

 

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio