Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Świąteczne pozdrowienia z największego świnoujskiego ROD - 23.12.2019

Ostatnie przedświąteczne dni to czas gorączkowych przygotowań w domach. W coraz większej liczbie ROD tradycją działkowców staje się organizacja działkowych wigilii. Działkowcy spotykają się przeważnie w siedzibach zarządów. Ta, należąca do ROD „Granica”, działkowa świetlica zmieniła się w małe działkowe „Betlejem” już w końcu ubiegłego tygodnia.

Do spotkania w świątecznej atmosferze Zarząd Ogrodu zaprosił najbardziej aktywnych w pracy społecznej na rzecz ROD. Zaangażowane w przygotowanie spotkania panie, włożyły mnóstwo pracy aby na tym wigilijnym stole nie zabrakło tradycyjnych świątecznych smakołyków.

Zebrani podzielili się tradycyjnym opłatkiem. Odwiedził ich również działowy Mikołaj, który w swoim worku miał tym razem kalendarze wydane na 2020 rok nakładem PZD. Życzenia wspaniałych świąt i wspaniałego Nowego Roku złożyła prezes Zarządu „Granicy” – Teresa Napiórkowska.

Nie zabrakło wspólnego śpiewania kolęd. Działkowcy ROD „Granica” pozdrawiają świątecznie wszystkich działkowców i z opłatkiem w ręku życzą tradycyjnie „Wesołych Świąt!

 

tekst i fot.: MN

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio