Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Zakończenie inwestycji w ROD „Miś” w Rumiankowie - 17.12.2019

Dnia 14 grudnia 2019 roku na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Miś” w Rumiankowie nastąpiło uroczyste zakończenie inwestycji pn. „Wymiana sieci wodociągowej i energetycznej”.

Spotkanie rozpoczęło się w świetlicy ogrodowej. Prezes Zarządu ROD „Miś” Krzysztof Andryszczyk przywitał przybyłych członków Zarządu ROD oraz zaproszonych gości, wśród których byli wykonawcy inwestycji, przedstawiciel Okręgu Toruńsko-Włocławskiego oraz działkowcy. Następnie wszyscy udali się na teren ogrodu, gdzie prezes Zarządu, w towarzystwie I wiceprezesa ROD Waldemara Lewandowskiego, dokonali przecięcia żółto-zielonej wstęgi symbolizującej zakończenie inwestycji i otwarcie nowej sieci wodociągowej i energetycznej. Zmodernizowane sieci to znaczący wkład w polepszanie infrastruktury ogrodu. Inwestycja pozwoli działkowcom z ROD „Miś” na dużo lepsze funkcjonowanie i znacznie ułatwi im uprawianie swoich działek.

Po uroczystym odebraniu inwestycji zebrani udali się do świetlicy ogrodu, w której Zarząd odebrał wiele gratulacji i życzeń dotyczących jeszcze lepszego funkcjonowania ogrodu w przyszłości. List gratulacyjny za zaangażowanie i aktywną pracę podczas przeprowadzania inwestycji pn. „Wymiana sieci wodociągowej i energetycznej”, w tym szczególnie za troskę o dobro ogrodu oraz rzetelne wykonywanie zadań związanych z prowadzeniem inwestycji przesłał Piotr Gadzikowski, prezes Okręgu Toruńsko-Włocławskiego. Po odebraniu gratulacji Zarząd ROD „Miś” w Rumiankowie podziękował reprezentantom firm wykonujących inwestycję za zaangażowanie w pracę i wysoki profesjonalizm oraz zaprosił wszystkich na przygotowany poczęstunek.

 

Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze. Zebrani wysoko ocenili pracę i oddanie Prezesa Zarządu „Miś” w Rumiankowie dla dobra całego ogrodu.

Przygotowała:

Blandyna Łubkowska, starszy instruktor ds. ogrodnictwa Okręgu Toruńsko-Włocławskiego

 

 

 

 

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio