Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Spotkanie wigilijno-opłatkowe w Tczewie - 11.12.2019

W dniu 6.12.2018 r. w restauracji Piaskowa w Tczewie odbyło się po raz kolejny spotkanie wigilijno-opłatkowe Kolegium Prezesów ROD Tczewa i Lubiszewa wraz z zaproszonymi gośćmi m.in.: Prezydentem Miasta Mirosławem Pobłockim, Naczelnikami Wydziałów Miasta Tczewa, delegacją PZD Okręgu Pomorskiego z prezesem Józefem Matwiesem, przewodniczącym Okręgowej Komisji Rewizyjnej PZD Bogusławem Dąbrowskim, duchowieństwem miasta Tczewa, przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Tczewie, przedstawicielami gminy Tczew.

W imieniu społeczności działkowej podziękowanie za przybycie na spotkanie zaproszonym gościom i prezesom ROD złożył przewodniczący Kolegium Prezesów w Powiecie Tczewskim Mieczysław Żuchliński. Modlitwie przewodniczył proboszcz parafii pw.  św. Józefa ks. Antoni Dunajski. Po podzieleniu się opłatkiem, zaproszeni goście uczestniczyli w uroczystej kolacji, która odbyła się w serdecznej i rodzinnej atmosferze. W imieniu Okręgowego Zarządu PZD w Gdańsku piękne życzenia świąteczne wszystkim uczestnikom uroczystej kolacji wigilijnej złożył I wiceprezes Okręgu Pomorskiego Mieczysław Kamiński.

Tczewskie Wigilie to już długoletnia tradycja, okazja do rozmów, wymiany doświadczeń w świątecznej oprawie i niezwykle miłej atmosferze, którą wprowadzili wszyscy obecni.

Mieczysław Potrykus, Prezes ROD im. W.Witosa

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio