Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Szkolenia dla nowych użytkowników działek w Okręgu Toruńsko-Włocławskim - 04.12.2019

Jesień jest okresem, w którym w Okręgu Toruńsko-Włocławskim Polskiego Związku Działkowców odbywają się ostatnie tury szkoleń dla nowych użytkowników działek. Tym razem przeprowadzenie szkoleń zostało zaplanowane na koniec listopada 2019 roku.

Szkolenia prowadzone są w ośrodkach szkoleniowych w Toruniu, Włocławku i Grudziądzu. Odbywają się one zgodnie z programem szkoleń przyjętym uchwałą nr 1/1/2019 Okręgowego Zarządu Toruńsko-Włocławskiego Polskiego Związku Działkowców z dnia 28 stycznia 2019 roku. Każdy nowy użytkownik działki zgłoszony przez Zarządy ROD dostaje indywidualne zaproszenie na szkolenie. Na miejscu na przybyłych czeka poczęstunek w postaci ciepłych napojów i słodkiej przekąski. Po ukończeniu szkolenia działkowcy otrzymują znaczek organizacyjny, który z dumą odbierają.

Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych wykładowców, którzy prowadzą zajęcia przy użyciu środków audiowizualnych. Przyjęta forma szkoleń jest bardzo przejrzysta i dostępna, łatwo odbierana przez działkowców, ciesząca się zainteresowaniem.

Szkolenie dla nowych działkowców jest podstawowym i najważniejszym szkoleniem w Związku, gdyż ma ono bezpośredni wpływ na sposób użytkowania i zagospodarowania działki, przestrzeganie przepisów związkowych, ale także miejscowych, dobre stosunki sąsiedzkie w ROD oraz szeroko rozumiane funkcjonowanie w Związku.

 B.Ł

           

 

 

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio